LUDENS YAPIM

Sinema Sanatında Yaratıcılık ve Lezzet Merhaba! Biz LUDENS YAPIM sinema dünyasında iz bırakacak, yaratıcı projeler üreten bir film yapım şirketiyiz. Her biri birer sanat eseri olan filmlerle, seyircilerimize unutulmaz deneyimler sunma hedefimizle buradayız. 

Vizyonumuz:
LUDENS YAPIM olarak, vizyonumuz; sıradışı hikayeleri, estetikle harmanlayarak, izleyicilere duygusal ve görsel bir şölen sunmaktır. Filmlerimizle izleyicilerimizi derinden etkileyip, dünyaya farklı bakış açıları kazandırmak istiyoruz.

Hizmetlerimiz:

 Film Yapımı: Sinema Filmi, tv filmi, klip, tanıtım filmi ve diğer Her proje, bizim için bir sanat eseri olarak kabul edilir. Senaryo geliştirme, çekim, kurgu ve post prodüksiyon süreçlerinde ustalıkla çalışarak projelerimizi hayata geçiriyoruz.
Yaratıcı Yönetmenlik: Film projelerimizde yaratıcılığı ön planda tutuyor, farklı türlerde ve tarzlarda projelere imza atıyoruz.
Prodüksiyon Hizmetleri: Film prodüksiyonunun tüm aşamalarında profesyonel destek sağlıyoruz. Lokasyon seçimi, ekip yönetimi, bütçe planlaması - her detayı özenle ele alıyoruz.
Neden Ludens Yapım:
Yaratıcı Ekip: Sektörde deneyimli ve yaratıcı bir ekibe sahibiz. Her bir projede sanatsal bir vizyon oluşturmak için bir araya geliyoruz. Teknoloji ve İnovasyon: Sinema dünyasındaki son teknoloji ve en yeni ekipmanları kullanarak projelerimize katma değer sağlıyoruz. Bağlantılar ve İşbirlikleri: Sektörde güçlü bağlantılar ve işbirlikleri sayesinde projelerimizi daha geniş bir kitleye ulaştırma konusunda avantaj sağlıyoruz.
Bizimle birlikte çalışın, sıradışı hikayelerinizi hayata geçirin ve sanatınızı sinema dünyasına taşıyın. Ludens Yapım - Yaratıcılığı bir araya getirme misyonuyla burada! Saygılarımızla,

Ümit Ufuk TOSUN

 • Özgeçmiş
  1977 yılının Nisan ayında Manisa, Demirci’de dünyaya gelen Ufuk Tosun, bu küçük İlçe’de İlkokul eğitimini tamamlamıştır. İlkokul öğretmeninin ısrarı ile bir piyeste oynamış, sahneyi çok sevmiş bir daha da hiç sahneden inmek istememiştir. Manisa Merkez’de Ortaokul ve Lise’yi tamamlamış, Lise döneminde iken Manisa AFSEM tiyatrosunda bulunmuştur. Muğla Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İstatistik ve Bilgisayar bilimleri bölümü mezunudur. Üniversite döneminde Muğla Belediye Şehir tiyatrosunda 3 sene oyuncu ve 5 sene de Yönetmen/oyuncu/kurs öğretmeni olarak çalışmıştır.
 • Tiyatro ve kamera çalışmaları
  Vatani görevinin ardından Kırık Kanatlar isimli dizinin reji ve cast sorumlusu olarak çalışmaya başlamıştır. Ümit Ufuk Tosun İzmir Devlet Tiyatrosu,Manisa şehir tiyatrosu, Formatsız Komedi Doğaçlama Tiyatro Topluluğu ile tiyatrodan uzak kalmamıştır. Kendi cast ajansını kurmuş halen aktif olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Günümüze kadar bir çok dizi reklam sinema filmine oyuncu temin etmiş, kendisi de rol almıştır.
 • Görev aldığı yerler 
  TİYATRO: Muğla Belediye Şehir Tiyatrosu (1996-2004) Manisa Şehir Tiyatrosu (2008) Formatsız Komedi Doğaçlama Tiyatro Topluluğu (2008-2013) Basamak Oyuncuları (2014) İzmir Devlet Tiyatrosu (2014-2015) 
 • Oynadığı Dizi, Sinema, Reklam:
  Kırık Hayatlar Zeybek Ateşi (Dizi) Büyük Yalan (Dizi) Kırık Kanatlar (Dizi) Gençlik Başımda Duman (Dizi) Denizden Gelen (Sinema Filmi) Baba Ocağı (Dizi) Derin Sular (Dizi) Son Mektep (Sinema Filmi) Sırma Su (Reklam) Entelköy Efeköy’e Karşı (Sinema Filmi) Leyla İle Mecnun (Dizi) Kaçak Gelinler (Dizi) Rengârenk (Dizi) Diriliş Ertuğrul (Dizi) Kalk Gidelim (Dizi) Dünya Tarihinin Dönüm Noktaları “yalnız ve büyük dahi” (Belgesel) Karışma Bende (Sinema Filmi) Sevgili Geçmiş (Dizi) Bisan Bisiklet (Reklam) Kuzenler Firarda (TV Filmi) Kuzenler Firarda 2 (TV Filmi) üçkağıtçılar (sinema filmi)